×
splash-img
splash-img

WEB DESIGN Slovensko

GO-Globe je medzinárodná spoločnosť so sídlom v Dubaji, ktorá sa špecializuje na online služby na mieru podľa konkrétnych požiadaviek klienta. Už viac ako 10 rokov zastrešuje GO-Globe kompletné biznis riešenia web developmentu a online propagácie pre veľké firmy ako aj nadnárodne spoločnosti. Medzi hlavné služby ktoré firma ponúka, patrí:

  • Webový dizajn na mieru
  • Vývoj a dizajn mobilných aplikácií
  • Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO)
  • E-komercia vývoj webových projektov
  • Podnikový informačný systém (ERP)
  • Vývoj webových portálov
  • Vývoj extranetu a intranetu
  • Integrácia banky a platobné brány

Európsky manažment a medzinárodne zázemie

Pod vedením európskeho zakladateľa Karla Zemana sme klientom vo viac ako 30 krajinách sveta ponúkli cez 600 projektov najvyššej kvality. Kancelárie spoločnosti GO-Gulf môžete navštíviť napríklad v Dubaji, Katare, Saudskej Arábii, Šanghaji, Singapure v Čechách a na Slovensku.

GO-Globe Slovensko je najlepšia voľba pre váš unikátny webový dizajn, elektronický obchod, ERP, návrh loga a budovanie identity spoločnosti. Ďalej sa špecializujeme na tvorbu extranet a intranet sieti, SEO a vývoj mobilných aplikácií.

Zaväzujeme sa k etickým a transparentným obchodným praktikám. Žiadne skryté poplatky! Naši odborníci v oblasti IT a grafickí dizajnéri dodržiavajú najaktuálnejšie medzinárodné štandardy vo vývoji webových aplikácií, čo znamená, že vaša webová stránka bude prístupná a funkčná vo všetkých vyhľadávačoch, platformách, operačných systémoch a zariadeniach. Náš tím tvoria talentovaní odborníci, ktorí budú počúvať vaše potreby pred začatím projektu.

Pripojte sa k úspešným

Náš úspech vychádza z úzkej spolupráce s klientom a oddanosti myšlienke ROI (návratnosť investície). GO-Globe slúžil váženým spoločnostiam vrátane spoločností ako: Shell, Nestle, Mitsubishi, Dun & Bradstreet, Fujifilm, Baidu alebo Saatchi & Saatchi. Okrem toho sme pomohli klientom v mnohých oblastiach bankovníctva, výroby, zdravotníctva, letectva, charitatívnych organizácií, vlád, energetických spoločností, kráľovských rodín a luxusných značiek.

Vyžiadajte si cenovú ponuku alebo si vyberte balík, ktorý vyhovuje vašim potrebám. Tešíme sa na spoluprácu s Vami! Kontaktujte nás ešte dnes.

Spolupráca s GO-Globe ™

Skúsenosti od roku 2005, európske riadenie, preukázaný globálny úspech, jedinečne transparentné, návratnosť investícií, žiadne skryté poplatky, obchodné procesy podľa medzinárodných štandardov. GO-Globe si udržuje dobrú povesť ako jedna z najlepších spoločností v regióne, doba odozvy 24 hodín a hlavne vývoj najnovších trendov na mieru. Áno, poďme spolu!

Request Proposal

Investičný plán

Transparentný, jedinečný a spravodlivý investičný plán, ktorý je navrhnutý tak, aby vyhovoval všetkým úrovniam podnikovej štruktúry a jej požiadavkám, od začínajúceho podnikania až po veľké nadnárodné spoločnosti.

Request Proposal

Žiadosť & Návrh

Naši odborní analytici sú pripravení posúdiť vašu žiadosť a vrátiť sa k vám s podrobným technickým návrhom, ktorý pokrýva celý rozsah projektov spolu s požiadavkami na náklady do 24 hodín, aby ste nestratili váš drahocenný čas.

Request Proposal

Vývoj, Podpora a Zisk

Počas celého obdobia projektu naši špecializovaní vývojári budú udržiavať priamy kontakt s klientom, aby zabezpečili dokončenie všetkých najmenších detailov a míľnikov podľa požiadaviek klienta. Od spustenia projektu dostáva klient 1 rok bezplatnej technickej podpory!